موسسه علوم و فنون کیش موسسه علوم وفنون کیش
امروز : ۱۳۹۵/۱۱/۱


پلمپ 200 آموزشگاه غیر مجاز در استان تهران
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شعبه زرندیه موسسه
برگزاری کارگاه آموزشی حفاظت فنی و ایمنی کار
برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری فجر آزادی
کسب افتخار تاییدیه عملکرد از اداره کل آموزش و پرورش تهران
پیام تسلیت مدیرعامل مؤسسه به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
آموزش های مجازی به جای آموزش های حضوری
برگزاری دوره اعتبارات اسنادی در جزیره کیش
اهدای پنج لوح تقدیر به پنج استاد منتخب موسسه
افتتاح رسمی شعبه زرندیه موسسه آموزشی علوم و فنون کیش
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین پروانه های بهداشتی مواد غذایی و تقلبات صنایع غذایی
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت زمان
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین سازمان بازرسی کل کشور در جزیره کیش
امضای تفاهم نامه همکاری موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مرکز بین المللی رشد قشم
افتتاح رسمی سالن اجتماعات موسسه آموزشی علوم و فنون کیش
 

تاریخ :۱۳۹۵/۸/۲۳
برگزاری همایش مدیران شعب تهران موسسه آموزش علوم و فنون کیش


همایش مدیران شعب شهر تهران موسسه آموزش علوم و فنون کیش، با حضور مدیرعامل موسسه، مدیران شعب و مدیران ستادی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش، این همایش که امروز چهارشنبه 19 آبان ماه در محل سالن اجتماعات شهدای مدافع حرم موسسه برگزار شد، آقای دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه، به بیان دیدگاه ها و مسائل کلان موسسه در جهت هماهنگی هر چه بیشتر شعب با دفتر مرکزی پرداخت.

دکتر تهرانی با اعلام اینکه موسسه از نظر تعداد شعبات و تعداد زبان آموزان موفق به کسب رتبه اول در منطقه خاورمیانه گردیده است، رسیدن به سطح استاندارد کیفی را نیازمند کار بیشتر و هماهنگی شعب با دفتر مرکزی طبق اصل نظم سازمانی دانست.

مدیرعامل موسسه با تاکید بر کیفیت بخشی و ارتقای کیفی سطح آموزش شعب،  لزوم نظارت بیشتر و همکاری فیمابین شعب در جهت اصلاح و ارتقای سیستم آموزشی را یادآور شد.

وی با تاکید بر نظم سازمانی، لازمه برترین بودن را وجود نظم و انضباط و اولین قدم در این خصوص را استفاده از پورتال ثبت نام و سیستم اتوماسیونی چارگون دانست و با اشاره به قانون مدار بودن موسسه کیش، رعایت قوانین و مقررات وزارت کار و امور اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش و رعایت قوانین مالیاتی را از الزامات موسسه برشمرد و مدیران شعب را موظف به لحاظ نمودن آنها نمود.

ایشان همچنین با اشاره به اینکه با پیشرفت فناوری دوره حضور فیزیکی در کلاس درس تمام شده، رویکرد موسسه را به سمت استفاده از امکانات نرم افزاری و آموزش های مجازی عنوان کرد. مدیرعامل موسسه در همین راستا در خصوص سرویس های آنلاین شبکه مجازی ضمن معرفی کیش گرام، کیش ویندوز و اپلیکیشن کیش که بزودی از آنها رونمایی خواهد شد و ایجاد کار آفرینی در حوزه تولید محتوای این برنامه ها، خواستار همکاری بیشتر شعب در تولید محتوای این آثار و استفاده فراگیر از آنها شد.

حضور مستقل شعب در شبکه های مجازی و بروز معضلاتی در این زمینه، و لزوم نظارت در این حوزه و داشتن شبکه ای مشترک برای استفاده تمامی شعب، از دیگر محورهای عنوان شده بود.

لازم به ذکر است در این جلسه آقایان حاج کریم و نیکزاد نیز به بیان مشکلات در حوزه های شعب و بازرسی پرداخته و نمایندگان حقوقی موسسه، آقای رمضانی و سرکار خانم برزگر معرفی گردیدند. در پایان دکتر تهرانی از زحمات و همکاری های آقایان زهره ئی، کمیجانی و قناعتی فرد و سرکار خانم محمدزاده قدردانی نمود.ایمیل:
 
* پیام:

کد نمایش داده شده :