موسسه علوم و فنون کیش موسسه علوم وفنون کیش
امروز : ۱۳۹۶/۲/۸


عملکرد مطلوب اداره منابع انسانی موسسه علوم و فنون کیش
رونمایی از تمبر موسسه آموزشی علوم و فنون کیش
کیش گرام، همراه همیشگی مسافران جزیره
امضای موافقت نامه تامین پوشش های بیمه ای موسسه با بیمه ایران
قلم سخنگوی کیش، ابزار دیدن و شنیدن همزمان
رونمایی از 6 محصول در سومین اجلاس سراسری موسسه آموزشی علوم و فنون کیش
صعود تیم تنیس موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از مرحله مقدماتی
برگزاری دوره تربیت مدرس در شعبه برادران زنجان
بازدید عمومی نمایشگاه روزنامه دیواری شعبه بهارستان
آغاز اردوی تیم تنیس بانوان موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در جزیره کیش
پلمپ 200 آموزشگاه غیر مجاز در استان تهران
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شعبه زرندیه موسسه
برگزاری کارگاه آموزشی حفاظت فنی و ایمنی کار
برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری فجر آزادی
کسب افتخار تاییدیه عملکرد از اداره کل آموزش و پرورش تهران
 

تاریخ :۱۳۹۵/۸/۲۳
برگزاری همایش مدیران شعب تهران موسسه آموزش علوم و فنون کیش


همایش مدیران شعب شهر تهران موسسه آموزش علوم و فنون کیش، با حضور مدیرعامل موسسه، مدیران شعب و مدیران ستادی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش، این همایش که امروز چهارشنبه 19 آبان ماه در محل سالن اجتماعات شهدای مدافع حرم موسسه برگزار شد، آقای دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه، به بیان دیدگاه ها و مسائل کلان موسسه در جهت هماهنگی هر چه بیشتر شعب با دفتر مرکزی پرداخت.

دکتر تهرانی با اعلام اینکه موسسه از نظر تعداد شعبات و تعداد زبان آموزان موفق به کسب رتبه اول در منطقه خاورمیانه گردیده است، رسیدن به سطح استاندارد کیفی را نیازمند کار بیشتر و هماهنگی شعب با دفتر مرکزی طبق اصل نظم سازمانی دانست.

مدیرعامل موسسه با تاکید بر کیفیت بخشی و ارتقای کیفی سطح آموزش شعب،  لزوم نظارت بیشتر و همکاری فیمابین شعب در جهت اصلاح و ارتقای سیستم آموزشی را یادآور شد.

وی با تاکید بر نظم سازمانی، لازمه برترین بودن را وجود نظم و انضباط و اولین قدم در این خصوص را استفاده از پورتال ثبت نام و سیستم اتوماسیونی چارگون دانست و با اشاره به قانون مدار بودن موسسه کیش، رعایت قوانین و مقررات وزارت کار و امور اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش و رعایت قوانین مالیاتی را از الزامات موسسه برشمرد و مدیران شعب را موظف به لحاظ نمودن آنها نمود.

ایشان همچنین با اشاره به اینکه با پیشرفت فناوری دوره حضور فیزیکی در کلاس درس تمام شده، رویکرد موسسه را به سمت استفاده از امکانات نرم افزاری و آموزش های مجازی عنوان کرد. مدیرعامل موسسه در همین راستا در خصوص سرویس های آنلاین شبکه مجازی ضمن معرفی کیش گرام، کیش ویندوز و اپلیکیشن کیش که بزودی از آنها رونمایی خواهد شد و ایجاد کار آفرینی در حوزه تولید محتوای این برنامه ها، خواستار همکاری بیشتر شعب در تولید محتوای این آثار و استفاده فراگیر از آنها شد.

حضور مستقل شعب در شبکه های مجازی و بروز معضلاتی در این زمینه، و لزوم نظارت در این حوزه و داشتن شبکه ای مشترک برای استفاده تمامی شعب، از دیگر محورهای عنوان شده بود.

لازم به ذکر است در این جلسه آقایان حاج کریم و نیکزاد نیز به بیان مشکلات در حوزه های شعب و بازرسی پرداخته و نمایندگان حقوقی موسسه، آقای رمضانی و سرکار خانم برزگر معرفی گردیدند. در پایان دکتر تهرانی از زحمات و همکاری های آقایان زهره ئی، کمیجانی و قناعتی فرد و سرکار خانم محمدزاده قدردانی نمود.ایمیل:
 
* پیام:

کد نمایش داده شده :